Gati një muaj pasi u raportua se modelja po merrte trajtim për shëndetin e saj mendor ajo u shfaq sëtish në tapetin e kuq…

Vajza e  Michael pozoi para kamerave e veshur me një fustan ngjyrë bezhë me lule. 20-vjeçarja u shoqërua nga i dashuri i saj, muzikanti Gabriel Glenn. Në janar, Paris vendosi të largohej pasi u përfol se nuk ishte mirë nga shëndeti mendor dhe vet ajo kërkoi pak kohë të qëndronte larg syrit të publikut. Pasi ajo ju nënshtrua disa  konteollevee në një qendër rehabilitimi  tani duket se është gati për të rifilluar./mulliri.al