Aktorja e njohur amerikane Kate Hudson është një nga aktoret më të pëlqyera sidomos në zhanrin e komedisë. Kate është martuar tre herë dhe me të treja martesat ka ngelur shtatëzanë dhe ka bërë fëmijë. Aktualisht ajo është me partnerin e saj Danny me të cilin ka dhe vajzën e vogël 5 muajshe. Por nuk është vetëm vajza 5 muajshe pasi Kate ka edhe dy djem me martesat e mëparshme. Teksa jepte një intervistë për prindërimin dhe ish partnerët e saj, Kate ka thënë se fakti që ajo ka tre fëmijë është i mrekullueshëm. Ajo tha se ka një raport të mirë me ish burrat dhe se ka gjithmonë ditë të mira dhe të këqija por duhet të dijmë si ti përballojmë.

View this post on Instagram

We love a onesie 💕💚💕

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face