Sia ,vajza e moderatores së njohur Amarda Toska , sot mbush 1 muaj që ka ardhur në jetë dhe mami Ami me plot përkushtim nuk harron kurrë të festojë këtë ditë të shënuar të vajzës. Ami ndan me ndjekësit e saj një foto në Instastori ku krahas foros shkruan ;”një muaj me Sian” . Në shtëpinë e Amit  shihet torta e bukur që i dedikohet Sias në këtë ditë kaq të bukur .

Duke u Ngarkuar...

Një tortë princeshash sot tërhoqi vëmendjen  e të gjithëve. Edhe pse një sipërmarrëse tepër e zonja në biznesin e saj tepër të populluar në treg,”Ami Event”,Amarda Toska shihet totalisht e përkushtuar pas fëmijëve të saj dhe ky detaj e bën edhe më të adhurueshme.

- SPONSOR -