Këngëtarja e njogur dhe shumë e dashur për publikun, Soni Malaj është shkëputur paska nga muzika duke munguar në spektakle e festivale e megjithatë ajo është gjithmonë pranë fansave te saj, si këtë herë me një set fotografik. Ajo ka veshur një palë pantallona dhe xhaketë ngjyrë ushtarake me motive me lule dhe ajo që bie në sy është mungesa e bluzës, ku ajo shfaqet vetë me reçipeta. Kjo veshje i nxjerr në pah Sonit edhe barkun e tonifikuar, pasi siç e dimë ajo është e apasionuar edhe pas palestrës. Në këtë foto këngëtarja shfaqet e kuruar në çdo detaj.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -