Ato janë të dyja shumë të pasura, njëra modelja më e pasur ndërsa tjetra 21 vjeçarja më e pasur në botë. Shumë i xhelozojnë për pasurinë e tyre miliona dollarëshe por pak ditë më parë u tha se motrat ishin zënë për shkak të pasurisë së tyre.

Por në fakt kto janë spekullime të mediave rozë pasi Kylie dhe Kendall jo vetëm që nuk janë xheloze por e mbështesin shumë njëra tjetrën. Gjithashtu Kylie postoi një video ku shfaqej me motren e saj Kendall dhe e shoqëroi me disa zemra.

Kendall Jenner, Kylie Jenner
Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -