Cardi B po shijon sukseset e saj dhe pak ditë më parë festoi edhe çmimin e saj që mori në Grammys, por ajo çfarë e priste reperen në shtëpi pas festës ishte surpriza e vërtetë. Vajza 7 muajshe e reperes tha për herë “mama” dhe Cardi u gëzua shumë dhe filloi të qante.

“Një javë pasi tha Baba, Kulture po thërret mami. Gëzuar 7-mujorin e lindjes. Të duam shumë”- shkroi reperja në rrjetin social Instagram teksa postoi edhe videon  e mëposhtme të vogëlushes duke thënë “mama”…

- SPONSOR -