Chicago West u rrit dhe qënka bërë kaq e mirë ! Vajza e reperit Kanye West dhe yllit të “Keeping Up With The Kardashians” Kim Kardashian mbushi 1 vit disa muaj më parë dhe tani që u rrit duhet të mbajë edhe taka, apo jo ? Edhe pse 1 vit Chicago di të ec shumë mirë me taka dhe na i kaloi të gjithave. Ka qënë Kim Kardashian që ka postuar videon e vajzës duke ecur një palë taka ngjyrë neoni dhe duke mbajtur në dorë një çantë. Por ajo që na bëri përshtypje ishin  këpucët dhe çanta që ajo mbante, këpucët me taka janë Yeezy që kushtojnë 600$ ndërsa canta Hermes Kelly kushton plot 17500$ .

- SPONSOR -Smiley face