Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të njohur, por edhe më të preferuarit. Por ai vetë kë ka më të preferuarën e showbizit shqiptar?  I ftuar në emisionin radiofonik “You & me”, Valdrini ai ka thënë një emër. “Mendoj se Nora Istrefi është një nga femrat më seksi shqiptare, është bombë,” u shpreh Valdrini. Ndërkohë ai foli edhe për diferencën e të veshurit mes vajzave kosovare dhe atyre shqiptare. Sipas tij kosovaret kanë më shumë stil dhe guxim, ndërsa shqiptaret shohin kualitetin dhe komoditetin.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face