Rrjetet sociale kanë lejuar që distanca midis ‘celebs’ dhe tifozëve të tyre të shkurtohen ndjeshëm. Aq shumë që sot është e mundur të dimë një pjesë të jetës së tyre që vite më parë ishte e paimagjinueshme. Momentet më të thjeshta, kafshët shtëpiake, familjen tuaj, brendësinë e shtëpive tuaja … Imazhi sipas imazhit, mund të shkosh ‘të kompozosh’ një mozaik që, në tërësi, vjen për të zbuluar mënyrën e jetesës suaj. Në rastin e Victoria Beckham, moda, bashkëshorti i saj, David Beckham dhe fëmijët e tyre -Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper- janë protagonistët kryesorë të profilit të tyre social në rrjetin popullor.

- SPONSOR -Smiley face

Pikërisht, vajza e vogël  është ajo që ka kapur vëmendjen e botimeve të saj të fundit, me dy imazhe që e kanë prekur më shumë se 19 milionë e gjysmë ‘ndjekës’. Victoria u zgjua këtë mëngjes me një mesazh të dashur të shkruar me dorë me laps nga  vajza e saj e vogël. “E dashur mami , të dua me  gjithë zemrën time, me dashuri, Harper” janë fjalët që Victoria  ka  marrë me plot gëzim. “Ndihem shumë me fat dhe e kam dashur këtë mëngjes me kaq  shumë dashuri,” shkroi ajo krahas  fotos së postuar  që donte  të ndante me botën virtuale.

Happy Harper ✨✨✨✨kisses 🙏🏻

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Megjithatë,  Harper nuk ka bërë vetëm këtë, kohët  e fundit Victoria postoi një video në të cilën vajza e saj e vetme shfaqet me shpinë, duke lexuar në një tavolinë, e  veshur me një  këmishë  dhe me dy  gërsheta të gjata thotë: “Hi, unë jam Harper jam 6 vjeç, pothuajse 7, dhe unë dua të lexoj libra dhe dua gjithashtu edhe familjen time ata janë Cruz, Romeo, Brooklyn, Babi dhe Mami ..” .

- SPONSOR -Smiley face