Hunda është një nga pjesët më të rëndësishme të fytyrës sonë. Ka shumë vajza dhe gra që nuk janë të kënaqura me formën dhe madhësinë e hundës, veçanërisht nëse është e madhe. Shumë prej tyre  do të dëshironin të ndryshojnë diçka në hundë, por që të mos shkoni deri tek  një operacion që është  shumë i  rrezikshëm dhe duhet pasur shumë guxim ne ju këshillojmë që të keni besim tek proçedurat natyrore. Ka dy lloje rastesh natyrore ; maska natyrore për një model hunde më të vogël dhe ushtrime për hundën . Nëse do të preferonit ti bënit të dyja, hunda juaj do të ndryshojë si me magji na besoni për këtë…

Duke u Ngarkuar...

Ju nuk keni pse ta vrisni më mendjen se si të bëni një make up profesional dhe se si  të mbuloni hundën tuaj për tu dukur më e vogël dhe e rregullt sepse ka një zgjedhje edhe për këtë, transmeton mulliri.al.

Çfarë ndodh nëse po ju themi se ekziston një formë e natyrshme që mund ta bëni në shtëpi?  Provoni këtë metodë  të magjike natyrore  dhe do të shihni se hunda do të jetë më e vogël.

përbërësit:

1 lugë çaji pastë dhëmbësh
1 lugë çaji me xhenxhefil të freskët të integruar
1 lugë çaji uthull molle
Pasi i keni përzier  të gjithë përbërësit në një tas xhami, maskën e përgatitur e vendosni  në hundë dhe e mbani  atë për të vepruar 30 minuta. Pastaj, pastroje me ujë të ftohtë.

Përsëriteni këtë procedurë çdo ditë dhe do të shikoni që hunda juaj do të zvogëlohet. Nëse dëshironi që të keni zvogëlim të shpejtë të hundës tuaj , mos harroni ndërkohë të  zhvilloni dhe ushtrimet që ju kemi ofruar në linkun më poshtë. Mulliri.al

 

- SPONSOR -