Në Calabasas të Kalifornisë ka rrënë një zjarr i fuqishëm që ka detyruar Kim Kardashian të largohet dhe të braktisë shtëpinë…

Zjarri ka rënë në zonën ku banon Kim dhe shqiptarja Anxhelina. Ajo tregoi se vetëm në një orë paketoi gjërat e nevojshme për tu evakuuar. Ajo ishte duke u kthyer nga një udhëtim pune kur vuri re zjarret nga ajri ajo shkrepi video dhe foto të cilat i postoi në rrjetet sociale.

Duke u Ngarkuar...

Zjarri nisi të enjten pasdite në lindje të qytetit fqinj Chatsworth dhe që atëherë është rritur me 4.000 hektarë në qarkun Ventura. “Po vijnë zjarrfikëset. Faleminderit për gjithçka që bëni për ne”, shkroi nëna e tre fëmijëve.- ka shkruar ylli i KUWTK.

- SPONSOR -