ARTIKUJT E FUNDIT

Emiratet rifillojnë fluturimet e rregullta me rregullat e azhurnuara të sigurisë, duke përfshirë pajisje të higjenës falas për të gjithë pasagjerët. Emiratet kanë...
on Bon Jovi dhe gruaja e tij Dorothea, të krishterë të devotshëm, kanë hapur zyrtarisht restorantin e tretë me staf vullnetar. Restoranti JBJ Soul...
Gigi Hadid, në pritje të ëmbël, gjatë një videoje live në Instagram me artisten e makeup-it të Maybelline, Erin Parsons, tregoi  se u...
Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka kaluar shifrën prej 5.2 milionë. Gjithsej 5,213,811 raste me virusin janë regjistruar...
Pronarët e kafshëve shtëpiake janë paralajmëruar për kujdes të shtuar ndërsa shëtisin me to, pasi ka nisur “një valë” gjarpërinjsh në parqet e...