TV ORA NEWS feston sot 10 vjetorin e saj me një festë  që bashkon mbi një mijë të ftuar.

Në këtë mbrëmjë gala e organizuar në ambientet e brendshme të televizionit kanë marrë pjesë shumë personalitete të njohura si Presidenti Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe kryeministri Kosoves Ramush Haradinaj, si dhe kryetari i partisë demokratike Lulzim Basha.

- SPONSOR -Smiley face

Presidenti i TV Ora News z. Ylli Ndroqi ka përfituar nga ky rast pë të prezantuar  logon e re të televizionit dhe ka falenderuar të gjithë qytetarët  që e kanë motivuar të investojë në këtë media.

Për më shumë detaje mund të ndiqni foto-galerinë e mëposhtme.

 

- SPONSOR -Smiley face