Këngëtarja e njohur nga Kosova, Tuna, ka publikuar një foto në Instastory të djalit të saj, dhe bashkëshortit. Këtij të fundit i ka dedikuar disa fjalë vërtet të ndjera.
“Kurrë nuk e kam ditur se sa e dashuroj babushin tënd, derisa pashë se sa shumë të do ai ty”, ka shkruar këngëtarja e cila është larguar nga jeta artistike, dhe ajo sociale.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face