Të gjitha femrat duan të duken bukur kur vishen për të dalë por edhe shtrenjtë.  Por  sado minimaliste të jeni veshur, nëse nuk harroni këto 4 aksesorë do të dukeni gjithnjë e veshur shtrenjtë dhe bukur.

1. Mini çantat

- SPONSOR -Smiley face

Mund t’i mbani kur vishni xhinse, apo një fustan klasik. Një prerje e tillë çante do t’ju bëjë të dukeni gjithnjë si zonjushë e veshur shtrenjtë dhe me shije.

Rezultate imazhesh për mini luxury bags

2. Shalli i mëndafshtë.

Një këmishë e bardhë që kombinohet me një shall të vockël mëndafshi rreth qëfës është versioni perfekt i një veshjeje të mirëmenduar.

Rezultate imazhesh për luxury scarf

3. Perla

Menjëherë pas pulovrës, mos harroni të vendosni vathët perlë që keni.

Imazh i ngjashëm

4. Syzet Cat-Eye

Asgjë s’ju bën më interesante dhe të mistershme se një palë syze të tilla. Nuk është nevoja të shpenzoni gjithë rrogën për to, versione të tilla ka kudo!

Rezultate imazhesh për cat eye sunglasses

- SPONSOR -Smiley face