48-vjeçarja Jennifer Aniston i kishte humbur shpresat se një ditë do të bëhej nënë,. Së bashku me bashkëshortin e saj, Justin Theroux i është nënshtruar kontrolleve dhe analizave për të parë sesa shanse kanë që të mbetej shtatzanë. “Është një mrekulli”,- është shprehur aktorja së fundi.

- SPONSOR -Smiley face

Ardhja në jetë e fëmijës që ajo mbart do e konsolidojë akoma më tepër lidhjen e saj me bashkëshortin, sidomos pas aludimeve se ajo mund të rikthehej me Brad Pitt pas divorcit të këtij të fundit me Angelina Jolie. Gjithashtu, bëhet e ditur se çifti i famshëm krahas fëmijës biologjik do të adoptojnë edhe një fëmijë tjetër në fund të vitit. Ata do të nisin procesin e birësimit ndërkohë që fëmija i birësuar do të jetë nga Puerto Riko.

- SPONSOR -Smiley face