Ashtu sikurse është thënë në media, këngëtari Elton John kishte 9 vite që nuk fliste me të ëmën. Por tashmë ai nuk do të ketë më kurrë mundësi të ketë raporte me të, pasi nëna e tij Sheila Farebrother është ndarë nga jeta këtë mëngjes. 70-vjeçari nuk fliste me nënën e tij deri sa në maj të këtij viti u “pajtuan”.

- SPONSOR -Smiley face

“Jam shumë i trishtuar tu bëjë të ditur se nëna ime ndërroi jetë këtë mëngjes. E pashë vetëm të hënën e shkuar dhe jam shokuar. Udhë të mbarë nënë. Faleminderit për gjithçka. Do më mungosh shumë. Me dashuri, Elton”.

- SPONSOR -Smiley face