Russell Wilson Pens Nderim i ëmbël i ditëlindjes për 'Queen' Ciara. Ciara pati  ditëlindjen e saj me një mesazh të përzemërt nga familja e saj të Dielën (25 Tetor). Russell Wilson ndau disa fotografi familjare në Instagram, së bashku me...
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka treguar se di edhe të gatuajë. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram. Në foton e postuar, Georgina shihet duke gatuar dhe atë po e shoqëron vajza e vogël, e...
John Travolta dhe familja e tij po vajtojnë sërish, pasi nipi i tij Sam, u nda nga jeta. Sam Travolta ka vdekur më 23 shtator në shtëpinë e tij në Amerikë në moshën 52 vjeçare dhe vdekja e tij u bë e ditur vetëm dje. Ai ishte...
Reperi i famshëm, 50 Cent, duket se tani i ka hyrë edhe botës së kinematografisë. Mediat e huaja shkruajnë se përmes kompanisë së tij “G-Unit Film & Television”, ka nënshkruar marrëveshje për realizimin e tre filmave me “Arts District Enterainment”,...
Spektakli i Portokallisë ka nisur me shumë zhurmë këtë vit, shumë figura kryesore të tij u larguan, duke nisur nga prezantuesja Xhemi Shehu e deri tek regjisori Altin Basha. Mirëpo ndër vite figura të njohura janë larguar nga ky spektakël....
Vetëm dy muaj pas shpallën fejesën, Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. Pak ditë më pas, Lovato publikoi këngën “Still Have Me” që nga fansat e saj u pa si një dedikim ndaj...
Nicole Scherzinger, së fundmi u spekulua se po bëhet nënë për herë të parë. Kjo pas disa paraqitjeve të saj, të cilat rrëmbyen vëmendje të madhe në tabloidet e huaja e po ashtu edhe në rrjetet sociale. Megjithatë, ajo ka...
Pak javë më parë, mediat e huaja raportuan se Cardi B ka kërkuar t’i japë fund martesës tre vjeçare me bashkëshortin Offset. Reperja foli për herë të parë për këtë çështje pak ditë më pas, e cila u shpreh...
  Jonida Maliqin së shpejti do ta shohim në “Jonidas Room” në “Vizion Plus” ku promoja e cila u bë publike nga vetë këngëtarja ka zgjuar kuriozitet të madh nga të gjithë ... Në fakt nuk habitemi aspak sepse më...
Pjekja e mishit dhe e peshkut e ka zanafillën që kur njerëzit filluan të ndezin zjarrin dhe ne, edhe sot e kësaj dite, vazhdojmë të pjekim dhe na pëlqen shumë kjo gjë... Të kalosh ditën me një skarë të mirë...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar