Russell Wilson Pens Nderim i ëmbël i ditëlindjes për 'Queen' Ciara. Ciara pati  ditëlindjen e saj me një mesazh të përzemërt nga familja e saj të Dielën (25 Tetor). Russell Wilson ndau disa fotografi familjare në Instagram, së bashku me...
Aktorja Hilary Duff ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Lajmin e ëmbël aktorja e dha përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo publikoi një video më bashkëshortin e saj, Mathew Koma, i cili...
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka treguar se di edhe të gatuajë. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram. Në foton e postuar, Georgina shihet duke gatuar dhe atë po e shoqëron vajza e vogël, e...
Pak javë më parë, mediat e huaja raportuan se Cardi B ka kërkuar t’i japë fund martesës tre vjeçare me bashkëshortin Offset. Reperja foli për herë të parë për këtë çështje pak ditë më pas, e cila u shpreh...
Aktorja Nicole Kidman ka folur së fundmi për martesën e saj me Tom Cruise. Nicole është rikthyer pas në kohë duke kujtuar filmin ‘Eyes Wide Shut’ ku dyshja mori pjesë.Në një intervistë  për New York Times ,aktorja u shpreh se...
Kanye West ka bërë gjestin prekës për familjen e George Floyd. “TMZ” ka bërë me dije se reperi amerikan do të paguajë tarifën e shkollës të vajzës të së ndjerit, e jo vetëm kaq. Për 6 vite me radhë, Gianna...
Sipas prestigjozes “The Mirror” jennifer Aniston ka filluar të vendos në gisht unazën e dhuruar nga Brad Pitt dikur. “The Mirror” shkruan se aktorja 51-vjeçare e serialit të famshëm “Friends” mendohet se ka mbajtur unazën që kushton plot $500,000...
Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe mjaft e komentuar për paraqitje fizike dhe stilin. Një një foto të postuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja shfaqet së bashku me djalin e saj teksa shëtisin në qendrën historike...
Ivanka Trump ka prerë flokët, një ndryshim që është analizuar në mënyra kaq të ndryshme. Vajza e Presidentit amerikan ka prerë disa gisht flokët në fillim të këtij muaji, duke zgjedhur stilin bob. Media të ndryshme duket se e kanë...
Superylli i hip hopit Kanye West është zyrtarisht një miliarder pasi linja e tij e atlete u përshkrua si një nga tregimet e shkëlqyera të shitjes me pakicë të shekullit, sipas revistës Forbes. Reperi dhe stilisti, i cili ka...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar