Edhe pse kemi kaluar dhe po kalojmë një periudhë të vështirë të pandemisë COVID 19, asgjë nuk duhet të na ndajë nga emocionet dhe ndjenjat e bukura që ofrojnë festat e fundvitit ... Një fustan me shkëlqim, një çantë...
Reçipetat me triko janë një trend që do të shihet gjithandej gjatë vjeshtës, falë kompanisë Khatie dhe stilistit francez Jacquemus. Në pranverën e vitit 2019, Khaite debutoi në setin e thurur. Jacquemus ndoqi shembullin, duke përfshirë trendin në shumë një pamje...
Rihanna bëri bashkë emrat më të njohur botërorë për të prezantuar koleksionin e ri Savage X Fenty. Ylli i muzikës tha se shpresonte që performanca e linjës së saj të modës do të siguronte “pak lumturi” në këtë kohë...
  Në mes të pandemisë së Covid-19, shumë firma të modës kanë befasuar duke prezantuar koleksionet e tyre pranverore 2021 përmes pasarelave dixhitale. Dhe Moschino nuk mund të ishte jashtë saj. Jeremy Scott ndryshoi pasarelat dhe modelet gjithashtu, për një skenë kukullash...
Temperaturat e ulëta veçse kanë ardhur dhe është mirë të investoni në kapuça me kualitet të lartë, para se të fitoni ndonjë sëmundje serioze shëndetësore nga i ftohti. Duhet të keni parasysh se jo gjithmonë duhet të dukeni me stil...
  Një nga aksesorët më të rëndësishëm të  verës është me siguri çanta përveç rrobave të banjës. Atje një vajzë mban çdo gjë, duke filluar nga peshqiri, kremrat e plazhit, tualete, një pal rroba banje shtesë, etj etj. Por ajo...
Çorapet e gjata, aksesori i momentit. Çorapet nuk bëjnë gjithmonë pjesë në kategorinë e aksesorëve dimërorë, pasi ato mund të shërbejnë për të kompletuar pamjen në mënyrë koherente. Ato na mundësojnë të vishemi me funde dhe fustane edhe në...
Fundet e gjatë i gjejmë pothuajse të prezantuar në çdo sezon, me dizajn dhe individualitet, por këtë vit ato janë në modë. Stilistët na mahnitin me propozimet e tyre, qofshin këto në tendencë në ngjyrë dhe formë. Të veshësh një...
Dëshira për t’u ndjerë të çliruar në verë, në kuptimin e plotë të fjalës, është më e fortë se çdo vit tjetër. Me shpresën se ditët e izolimit janë drejt fundit, bëhuni gati për të shijuar verën në çdo...
Modeli i flokëve luan një rol shumë të rëndësishëm në pamjen tuaj fizike. Duke pasur parasysh disa truke dhe hile të thjeshta, ju do të dukeni 5 vite më të reja sesa mosha që jeni realisht. Modeli i prerjes...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar