Risi Mulli

Risi Mulli

I apasionuar pas fotografisë dhe videove, vloggeri 14-vjeçar Brahim Sejdiu ka shumë pasione, nga sporti deri në teknologji. Por meqenëse ky i fundit e ka joshur më shumë, ai ka hulumtuar për të realizuar vlogje të reja pasi shohim...
Dr Riselda Sejdiu gjithmonë ka qenë transparente për sa i përket mësimeve që ka zhvilluar në Universitetin e Arteve, gjithmonë i ka pëlqyer të ndajë momente nga mësimi  me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Mësimi online vazhdon të...
Ato janë vërtetë tinguj shërues , mënyra sesi ato instalohen  në mendje kjo praktikë është për ta dëshiruar. Shkenca vërteton se shërimi i tingullit bazohet në rezonancën, e cila është kur materia ndikohet nga dridhjet e jashtme. . . aka valëzon....
Sot zgjodhëm aktoren e njohur Delinda Disha për kategorinë "Risi Mulli".  Një aktore tepër e talentuar ku jeta e saj e metamorfozës i është kushtuar prej kohësh artit.  Një vajzë e fortë, e bukur, plot talent dhe, mbi të...
Nxitja e vërtetë e asaj që duam të dëgjojmë në të vërtetë qëndron tek ekzistenca e një artisti... Mos u mundoni të gërmoni më shumë, kënaquni dhe konsiderojeni artin si realizim të dëshirave tuaja, jo si një ndëshkim që...
Futbolli është një nga sportet më të dashur dhe popullorë në botë, një lojë që ngjall interes dhe kureshtje gjithmonë. Në Shqipëri, futbollistët shihen si idhuj dhe gjithmonë ndiqen plot interes. Disa vite më parë futbolli ka pasur legjenda...
#rubrikarisimulli #erarusi #opinion #dreambigworkhard #mullimedia Të menduarit ositik tingëllon i dobishëm në sipërfaqe.  (Shumica prej nesh do të preferonte të ishte pozitiv dhe jo negativ.) Të ëndërrosh bukur, të duhet të punosh fort për të arritur, por gjithmonë është një...
E bukur, plot sharm dhe klas, Edisa Shahini është një nga bloggeret më të njohura në Austri. Prej gati 10 vitesh Edisa i është përkushtuar me kohë të plotë blogg-ut të saj dhe ja ka dalë më së miri...
Sot “Risi Mulli” ,zgjodhi  Dorina Memën si personazh për të ndarë opinionin tonë , por ka diçka se duhet të mendohemi mirë se çfarë të shkruajmë kur flitet për Dorinën! Dorina hyn tek ato personazhe që i gjen rrallë...
Nora Istrefi është një këngëtare shumë e njohur në Shqipëri, e njohur jo vetëm për këngët e saj hite por edhe për klasin dhe modestinë që ajo ka. Nora ka një zë të bukur, është sharmante dhe një trup...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar