VIP Gate Angels Gate

Angels Gate

  Sot do të njihemi me Ledio Elezin. Ledio është një djalë tepër guximtarë dhe që e dashuron shumë artin. Ai  pikturon shumë bukur dhe shumë piktura artistike Ledio dëshiron ti ndajë me lexuesit e mulliri.al për të promovuar talentin...
  Quhet Ester Brahollari. Edhe pse është ende e vogël, i ka idetë e qarta për të ardhmen e saj. I pëlqen avokatia, mësuesia, baleti, edhe profesioni i mamasë së saj, ofiecere e policisë gjyqësore… Por këtë herë nuk do...
  Përzgjedhja jonë kësaj rradhe për rubrikën , “Angels Gate”, është Greta Shtylla. Ajo është një vajzë tepër e mençur dhe tepër bukuroshe. Greta rrëfen ekskluzivisht për mulliri.al ëndrrat dhe pasionet e saj për motrën e vogël që ka ardhur...
  Sot në ,”Angels Gate”, kemi një personazh tepër dinamik. Ajsi Zotaj një vajzë 8 vjeçare me plot ëndrra dhe pasione për të ardhmen e saj do të na rrëfejë për talentin e saj dhe ëndrrat që ajo  do ti...
Perla Cinga është ëngjëlli radhës i përzgjedhur nga Mulliri.al që do të ndajë me gjithë lexuesit tanë dëshirat, ëndrrat dhe pasionet për të ardhmen. Perla aspiron të bëhët një balerinë e suksesshme, ku tingujt e muzikës dhe talenti i saj...
  I pasionuar pas fotografisë dhe videove, vllogeri 12-vjeçar Brahim Sejdia numëron shumë pasione, që nga sportet e deri tek teknologjia. Por duke qenë se kjo e fundit e ka joshur më shumë, ai ka eksploruar për të zbuluar gjëra...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar