Shtëpia e Kopshtit të Qershisë së Sillage House of Sillage shkon lart e më lart me aromat e tij me edicion të kufizuar, duke paketuar secilën në shishe të dizajnuara në mënyrë zbukuruese si ato që shihni këtu. Të gjitha...
Parfumi ka lindur me nevojën e njeriut për të patur gjithmonë erë të mirë, për të dominuar përmes dehjes dhe joshjes. Ka bashkëudhëtuar me të që nga lashtësia. Ka ardhur deri në ditët e sotme me një numër të...
Vendet se ku ju aplikoni parfumin tuaj, kanë shumë rendësi sa i përket zgjatjes së aromës në trupin tuaj. Përveç kyçeve të dorës, janë edhe disa pjesë të tjera të trupit, në të cilat po të aplikohet parfumi, është...
Të përdorur për ritet mortore para Krishtit apo për të mbytur erën e keqe në Mesjetë. Tashmë ato janë produkte luksi, ndërkohë që është menduar edhe ekspozimi i tyre në një muze të ri në Paris. Në një hotel parizian,...
“MATIÈRE NOIRE” Një përzierje e drurit të errët dhe lule të bardha hynë në një botë misterioze. Eksplorimi i universit është fantazia përfundimtare e  udhëtimit dhe aventura më emocionuese. “Matière Noire” ngre thellësi të paprekshme me një udhëtim nëpër pyjet më...
Anna Sui La Nuit de Bohème vjen si një shënim  i theksuar i patchoulit. Anna Sui  është një mrekulli. Nuk është e çuditshme, por ndryshe nga çdo parfum tjetër.Anna Sui është cilësia e  ajrore, e aromës së ndezur rinore.  Zambak...
“Pure XS  Fo Her” për  versionin e grave ,është një aromë provokuese që definitivisht nuk krijohet për të mbetur pa u vënë re. Me të çdo gjë është një çështje dytësore. Ky parfum krijon realizimin që pretendon të jetë...
Guerlain u themelua për të krijuar parfume luksoze, me cilësi të lartë që ishin mbi të gjitha durim i shkëlqyeshëm. Shumica e parfumeve Guerlain që debutuan deri në Noughties ishin parfume legjendare që luajtën me imagjinatën e konsumatorëve për...
Soleil Blanc nga Tom Ford është parfumi që përhapet përmes një arome  agrume me gaz që plotëson hapjen 'me erëza' të origjinalit. Ky parfum  gradualisht evoluon  një aromë lulesh.  Tom Ford është theksuar kryesisht nga lulëzimi i portokallit dhe...
Parfumi Moschino GLAMOUR është aq magjepsëse sa sugjeron vet emri i saj. Një parfum flirtues për zonjat e reja që kërkojnë një aventurë dashurie . Pirja e këtij parfumi ngjall feminitet  modern të prekur nga magjia e pastër dhe...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar