Risi Mulli VIP Gate

VIP Gate

Futbolli është një nga sportet më të dashur dhe popullorë në botë, një lojë që ngjall interes dhe kureshtje gjithmonë. Në Shqipëri, futbollistët shihen si idhuj dhe gjithmonë ndiqen plot interes. Disa vite më parë futbolli ka pasur legjenda...
E bukur, plot sharm dhe klas, Edisa Shahini është një nga bloggeret më të njohura në Austri. Prej gati 10 vitesh Edisa i është përkushtuar me kohë të plotë blogg-ut të saj dhe ja ka dalë më së miri...
Në fakt të jemi të sinqertë të gjithë ne prisnim të shihnim një nga ato promovimet si nëpër ëndrra, me lule natyrale , me pjata ngjyrë floriri, tullumbace , vipa rreth e rrotull, fotografë, kameramanë dhe dr.Riselda Sejdiun të...
Ajo përpara se të jetë një artiste e vërtetë është një njeri plot pozitivitet, me një zemër të bukur dhe natyrë tepër solare. Energjike plot shpresë për të ardhmen, me shumë dashuri për jetën dhe profesionin e saj ,Delinda...
  Sot do të njihemi me Ledio Elezin. Ledio është një djalë tepër guximtarë dhe që e dashuron shumë artin. Ai  pikturon shumë bukur dhe shumë piktura artistike Ledio dëshiron ti ndajë me lexuesit e mulliri.al për të promovuar talentin...
  Quhet Ester Brahollari. Edhe pse është ende e vogël, i ka idetë e qarta për të ardhmen e saj. I pëlqen avokatia, mësuesia, baleti, edhe profesioni i mamasë së saj, ofiecere e policisë gjyqësore… Por këtë herë nuk do...
  Holta Ramadani, një vajzë e mbushur me jetë dhe plot dëshirë për jetën…, që çdo minut e jeton ashtu si ajo dëshiron. Prej tre vitesh, të cilat i konsideron të arta, Holta ushtron profesionin e stilistes në Shkodër. Edhe...
  Sa tërheqëse, aq edhe e zgjuar. I pëlqen çdo gjë që ka lidhje me modën, të ndjekë tendencat e të ecë me hapin e kohës. I pëlqen kinemaja, teatri, darkat me familjen, dhe nuk ka se si të mos...
Është lindur për të qenë koreografe, dhe jo thjesht një koreografe. Ajo është Kozeta Bakiu, tashmë e njohur nga të gjithë si koreografja e të gjitha kohërave, e brezave, dhe e risive. Nuk mjaftohet vetëm më një sukses të...
  Përzgjedhja jonë kësaj rradhe për rubrikën , “Angels Gate”, është Greta Shtylla. Ajo është një vajzë tepër e mençur dhe tepër bukuroshe. Greta rrëfen ekskluzivisht për mulliri.al ëndrrat dhe pasionet e saj për motrën e vogël që ka ardhur...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar