Kim Kardashian mesa duket i ka dhënë fund dramavë me Taylor Swift. Kardashian dhe Swift nuk flasin pas këngës që nxorri Kanye ku ai tha “unë e bëra të famshme”. Kjo gjë nuk u pëlqye nga Taylor ndërsa Kanye dhe Kim thoshin që ata para se ta publikonin i morën leje asaj dhe kështu vazhduan inatet mes tyre.

Por mesa duket lufta ka marrë fund pasi Kim ka postuar një video në Snapchat ku ishte duke dëgjuar këngën “Delicate”.
Gjithastu teksa ishte e ftuar ‘Watch what happens with Andy Cohen’, u pyet nga moderatori ‘Nëse do të ngecje në një ashensor me kë do të ndodhte, Taylor Swift apo Drake’ dhe Kim u përgjigj “Taylor”.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face