John Travolta dhe familja e tij po vajtojnë sërish, pasi nipi i tij Sam, u nda nga jeta.

Sam Travolta ka vdekur më 23 shtator në shtëpinë e tij në Amerikë në moshën 52 vjeçare dhe vdekja e tij u bë e ditur vetëm dje.

- SPONSOR -Smiley face

Ai ishte shumë i afërt me familjen e John Travolta , pasi ishte djali i vëllait të madh të aktorit.

Sam Travolta ishte skenaristi, ndërsa shkaku i vdekjes së tij është ende i panjohur.

Kujtojmë se disa muaj më parë, gruaja e 66-vjeçares Travolta, Kelly Preston , ndërroi jetë në moshën vetëm 57.

- SPONSOR -Smiley face