Rrezarta Bojaxhiu është 16 vjeçarja, e lindur në Islandë por me origjinë nga Kosova, e cila la ‘gojëhapur’ në mars të këtij viti jurinë e “The Voice Kids Germany”. Ajo u prezantua në audicionin e parë me këngën “Nessun Dorma” të Luciano Pavarotti.

Ndërkohë, tashmë për të realizuar këngën e saj të parë me videoklip, ajo ka zgjedhur pikërisht vendin tonë, Shqipërinë.

- SPONSOR -Smiley face

“Ma s’shumti n’botë” është kënga e regjistruar nga “Mixey Music”, e kompozuar nga Armend Rexhepagiqi, teksti nga Aida Baraku dhe producentë janë Yll Limani, Fatjon Miftari.

Klipi është drejtuar nga Rinor Ukimeri, dhe është realizuar nga Creative Video / Arlind Repishti.

- SPONSOR -Smiley face