Aktorja e njohur, Anne Hathaway, u bë nënë për herë të dytë njëmbëdhjetë më parë, por deri tani ajo kishte preferuar mos ta...
Kënga e paharrueshme “I Will Always Love You” me të cilën Whitney Houston fitoi çmimin Grammy, ka kaluar 14 javë në vend të...
Të gjithë jemi kuriozë se ku jetojnë ish të parët e SHBA-së, Bill dhe Hillary Clinton, të cilët u larguan nga Shtëpia e Bardhë...
Rita Ora  ka dhënë lajmin se do të jetë prezantuese e MTV Europe Music Awards 2020 që do të jetë më 8 nënëtor,...
Shkolla 9-vjeçare në Kavajë është mbyllur pasi të gjithë mësuesit kanë rezultuar me COVID. Në këtë mënyrë mësimi do të zhvillohet online. Fillimisht pozitivë...