Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Bes Kallaku, aktori i humorit dhe bashkprezantuesi i “Këngës Magjike” ka postuar një “selfie video” në instagramin e tij ku shihet në një prej clubeve të kryeqytetit duke kënduar së bashku me këngëtarin Klajdi Haruni. Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e natës finale të “Kënga Magjike” dhe një pyetje lind natyrshëm. A do të jetë gati Besi të prezantojë spektaklin pasi një natë më parë është “gdhirë” në club?

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face