Pak kohë më parë këngëtarja britanike Adele i ka dhënë fund martesës së saj shtatë vjeçare me Simon Koneckin, me të cilin ka edhe një djalë. Mesa duket tashmë ajo e ka hedhur pas krahëve këtë histori dhe duket se ka nisur të frekuentojë dikë të ri. Sipas mediave të huaja Adele ka nisur të dalë dhe të kalojë shumë kohë me reperin 37-vjeçar Skepta.

Sipas miqve të tyre ata duken mjaft mirë me njëri-tjetrin dhe vetëm dy javë më parë Adele e ndihmoi reperin në organizimin e ditëlindjes së tijnë Londër. Burime pranë tyre janë shprehur se nëse do të nisin një histori dashurie do të ishin një çift i mrekullueshëm Sa i përket karrierës Adele pritet të sjellë së shpejti një bashkëpunim me Beyoncen.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face