Këngëtarja e njohur  Maqedonase Adelina Tahiri, flet pa dorashka ne emisionin Top Show. Shpesh here janë ngritur hipoteza se kush fshihej mbas luksit të këngëtares. Kush ka paguar videoklipin e fundit prej 25 mijë eurosh.

Kengetarja pohon se të ardhurat familjare dhe ekonomike jane shume te mira, keshtu që nuk ka nevojë te sponsorizohet nga te tjerë. “Përse të mos mi paguajë im atë,” shpjegon ajo.

- SPONSOR -Smiley face

Por si rralle here, ajo pranoi publikisht se ka gjetur princin e endrrave, dhe eshte mjaft e dashuruar. “Më trajton si princeshë. Është lidhje e gjatë dhe serioze, dhe jam shumë e dashuruar. Si asnjëherë tjetër. Unë e kam gjetur princin, për mua është mashkulli ideal. Për të jam e përkryer”, ka treguar Adelina.

Kengëtarja shpjegon se flitet për një lidhje të konsoliduar pasi kane me shume se tre vite bashke. Partneri i saj nuk ben pjesë ne fushën e artit.

Image result for adelina tahiri jam e dashuruar

- SPONSOR -Smiley face