Top Show ju ka dhene mundesine miqve te Adelajdes per te folur rreth te njohurave dhe te pa njohurave per te.  Adi Pojana një nga miqtë dhe ish konkurrentët e Big Brother në të njëjtin edicion, ka folur më shumë për të dhuke treguar se shoqeria e tyre vazhdonte edhe jashte ketij spektakli. “Me Adeljdën ishim shumë miq. Unë di shumë halle të Adelajdës. Ndoshta ishin ato brenga dhe halle që mund ta kenë çuar drejt atij ataku.”” Shpjegon ai.

Por fjala e tij rendon edhe me teper me fjalet “Kush e donte Adelajdën, t”a deshte sa ishte gjallë.”

- SPONSOR -Smiley face

Adi dhe nje pjese e miqve te saj jane prekur pa mase nga  ikja e menjehershme e saj “pasi ishte diçka e papritur” tha ai.

- SPONSOR -Smiley face