Modelja e njohur dhe tepër e suksesshme Adrola Dushi duket se është bërë nostalgjike. Ajo ka publikuar një foto në instastory ku djali i saj, Troi duket shumë i vogël. Nga foto e publikuar shihet që Adrola bashkë me djalin e saj janë duke realizuar një set fotografik nga Rezarta Shkurta. Le të themi se Troi tashmë është rritur, por për nënën e tij, ai do të jetë gjithmonë “Toi i logël”.

- SPONSOR -Smiley face