Edhe pse kohët e fundit ka qenë e tërhequr nga mediat, apo spektaklet e ndryshme, Afërdita Dreshaj gjithmonë është në qendër të vëmendjes sa herë publikon në profilet e saj në rrjetet sociale, gjëra të rëndësishme. E tillë është edhe festa për përvjetorin e katërt me të dashurin e saj, Jakub Kindl.

- SPONSOR -Smiley face

Ajo ka postuar një foto në InstaStory, kështu që merreni vetë me mend se sa e lumtur ka qenë Dreshaj. Aq sa ka dashur ta ndajë këtë gëzim me të gjithë ndjekësit e saj.

Dreshaj ka marrë si dhuratë një tufë të madhe me trëndafila të bardhë dhe kanë shijuar me njëri-tjetrin një darkë romantike në një restorant që duket shumë luksoz e me një panoramë fantastike.

Mulliri.al i uron çiftit edhe shumë vite të lumtura së bashku!

- SPONSOR -Smiley face