Afërdita Dreshaj njihet për jetën e saj tepër luksoze dhe tashmë ajo e ka vendosur të na japi edhe  super lajmin. Kjo u bë e ditur me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

- SPONSOR -Smiley face

“PO!!! Ne kemi shtëpi të re”, ka shkruar ajo sipër imazhit.

Afërdita dhe Jakupi u martuan në Qershor  të vitit që lamë pas në Miami por nuk dihet akoma se ku e kanë blerë shtëpinë.

 

- SPONSOR -Smiley face