Këngëtarja shqiptare, Shkurte Fejza është aksidentuar ne makinën e saj ku udhëtonte bashkë me vajzën e saj Gresën. Por ky aksident përpos dëmeve material nuk pati lëndime tek te dyja.

Shkurte Fejza dhe goca e saj tashmë gezojnë shëndet të plotë.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face