Rezart Veleshnja ka postuar një status në Facebook:

“Lamtumire Shqiperi, e mbi te gjitha lamtumire te gjitheve ju…
Amerika po me pret… Me ne fund mora lajmin qe po prisja me padurim e qe e kam mbajtur te fshehte per shume kohe…do te iki larg nga ky shtet per te realizuar projektet e mia dhe nuk mund ta coj dot dem kete shans qe mu dha… E verteta eshte qe dua te qendroj ketu por eshte nje shans i ri dhe kam shume pak dite per t’ju pershendetur te gjitheve. Do t’i kaloj keto dite ketu me familjen dhe miqte me te afert. Do te doja tju pershendesja te gjitheve personalisht nje e nga nje, por nuk mundem ta bej dot per ceshtje kohe. Ju premtoj qe do ta kem secilin nga ju ne mendje e ne zemer dhe qe s’do t’ju harroj. Ju falenderoj per momentet e gezuara qe kam kaluar me secilin prej jush, e me falni nese ndonjehere jam treguar pak “arrogant”. Por te gjithe ju me njihni dhe e dini qe edhe nese e kam bere e kam bere pa te keq… Shpresoj te kthehem serish…
Mirupafshim, fat e mbaresi te gjitheve!
Kjo eshte letra qe ka shkruar Xhevria…kush dreqin e di kush eshte Xhevria por thjesht mu duk interesante ta ndaja me ju.
Rruge te mbare Xhevrie!”

- SPONSOR -Smiley face

Mesa duket aktori ka bërë një shaka të tepruar….

- SPONSOR -Smiley face