Aktorja e preferuar e “La La Land”, njëherësh fituese e çmimit “Aktorja më e mirë” në “Oscars” ka nisur një lidhje me skenaristin dhe regjisorin Dave McCary. Çifti është takuar me njëri-tjetrin rreth një vit më parë dhe gjatë verës së këtij viti është fotografuar bashku në premierën e “Brigsby Bear”, regjisor i të cilit ka qenë Dave McCary.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face