Aktorja Jennifer Aniston, e cila i ka mbushur 50 vjet në muajin shkurt, në pozat e reja për revistën InStyle ka dëshmuar se vitet janë vetëm numër.

- SPONSOR -Smiley face

Ajo është shfaqur në ballinën e kësaj reviste prestigjioze për botimin e muajit tetor, duke e paraqitur atë në stilin e viteve të gjashtëdhjeta dhe shtatëdhjeta.

Lexuesit dhe përdoruesit e faqeve të rrjeteve sociale u gëzuan veçanërisht nga veshjet e Aniston duke pozuar në një bikini të zezë me figurën e saj të ndritshme në plan të parë.

Siç kanë theksuar redaktorët e InStyle, bukuria e saj është një simbol i shkëlqimit amerikan, dhe shumë fansa janë pajtuar me të. Për shkak të kësaj, nuk u desh shumë kohë për të pritur që rrjetet sociale të përmbyten me komplimente për paraqitjen e saj.

View this post on Instagram

Jennifer Aniston’s been stepping outside her comfort zone recently, both as a ‘60s bombshell 🎀 in our October beauty issue and on the set of her new Apple TV+ series @themorningshow — her most complex role to date. “We’re addressing the ugly truths of how men have treated women in our society, particularly in the workplace all these years,” she tells @kerrybombe. “We sold it in the summer, and then Harvey Weinstein happened in the fall…Reese and I were like, ‘The show is writing itself.’ It was as if the universe were begging for this patriarchal society to be exposed.” Full story at the link in bio. I Photographed by @michaelthompsonstudio; Styled by @juliavonboehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on

Me gjithë pamjen e saj fantastike, të cilën deri më tani e kemi parë pa numër, ka pasur edhe nga ata që janë të bindur që ky është thjesht një Photoshop i mirë.

- SPONSOR -Smiley face