Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’,

- SPONSOR -Smiley face

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Së fundi, ajo ka shkuar për pushime luksoze në Afrikë. Nga atje Arta po na sjell imazhe përvëluese duke mos hezituar t’i ekspozojë asetet e saj të bollshme.

 Se fundmi ajo ka publikuar disa foto e video duke ekspozuar trupin e saj. Kaq joshëse po duket ajo.

- SPONSOR -Smiley face