Prima balerina e trupës së baletit të televizionit të Klanit , përpara tre orësh ka ndarë një foto në profilin e saj të Instagramit për fansat e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Alba përveçse ruan linja tepër perfekte në këtë foto, ka përzgjedhur gjithashtu të na verbojë me pozicionin artistik të saj tepër seksi dhe joshës. E veshur sport Alba ka dashur të na dhurojë një lëvizje tepër sportive në ambientin e palestrës ku është duke pozuar. Një trup i palestruar deri në maksimum, tepër elegante, me lëkurën e saj ngjyrë çokollatë dhe një fytyrë tepër e bukur e balerinës na bëri të frymëzohemi dhe të bëjmë lajm direkt këtë super foto ku Alba Hoxha është shfaqur si një bishë arti!

- SPONSOR -Smiley face