Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka postuar së fundmi një foto me veshje sportive, duke treguar që do ti rikthehet sportit.

Ajo njihet si një vajzë sportive që e do natyrën dhe jetën e shëndetshme.

- SPONSOR -Smiley face

Albana së fundmi është marrë me nismën e saj Ti je një Luledielli.

- SPONSOR -Smiley face