Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka postuar një  foto në instagram ku shpreh një dashuri të patreguar më parë për arushin e saj ngjyrë kaf.
“Do ta ngordh fare!”- thotë Albana teksa ka përqafuar arushin.
Kjo foto duket si dy arushë, pasi edhe fytyra e ëmbël e Albanës të fal veç dashuri.
Mëposhtë bashkangjitur foto dhe statusi i Albanës.


- SPONSOR -Smiley face