Këngëtarja shqiptare Alida Duka ,e ftuar sot tek, “Xing me Ermalin” , çudit publikun me performancën e saj . Pas intervistës së saj ajo performoj në skenë një kërcim modern me trupën e baletit të koreografit ,Tan Brama. Ekskluzivisht në ,”Xing Me Ermalin”, këngëtarja prezantoi këngën e re të saj ,”Ty do të dua”.

- SPONSOR -Smiley face

Alida,motra e producentit Stine , sot ka qënë një divë e vërtetë në skenë. Thjeshtësia, bukuria dhe eleganca e Alidës ishin detaje që rrezatuan sot në “Xing me Ermalin”

- SPONSOR -Smiley face