Këngëtarja e njohur dhe tepër e talentuar Alida Duka, sot ka ndarë me fansat një nga fotot e saj të setit të ri fotografik. Ky set fotografik vjen tepër sensual për këngëtaren ndërkohë ,mendojmë se do të jetë një set tepër sensual ashtu siç është edhe vet Alida. Ky stil Alidën e tregon tepër seksi edhe pse këngëtarja i ka vetë format e saj si modele dhe duket tepër e adhurueshme.

- SPONSOR -Smiley face

Kjo foto e Alidës sot do t’ju lërë pa gjumë sepse kështu e mendon mulliri.al. Natën e mirë dhe foto të tjera në vijim do t’ju befasojnë sepse arti dhe magjia e tij për Alidën janë pjesë të pa ndashme.

- SPONSOR -Smiley face