Alketa Vejsiu dihet tashmë që është mjaft spontane në skenë. Hera-herës ajo i kërkon regjisë t’i vendosë muzikë në sfond. Edhe këtë të hënë, ka kërkuar që të vendoset me zë të lartë kënga e famshme “Despacito”.

- SPONSOR -Smiley face

Konkurentët kanë nisur të kërcejnë, po ashtu edhe Alketa. E veshur me të kuqe, Alketa filloi të ndiente muzikën, e nuk hezitoi të kërcente live. Ajo thirri në skenë njërin prej konkurentëve, Trimin dhe bashkë me të i dhanë publikut dhe shikuesve një kërcim pasionant, shumë të ndjerë!

- SPONSOR -Smiley face