Modelja Anxhela Martini me sa duket kujdeset në cdo moment,  të prezantojë foto duke ekspozuar pikat e saj më të forta, duke nxjer në pah hiret e saj të mrekullueshme.  Modelja edhe kësaj radhe  ka treguar magjinë dhe bukurinë e trupit të saj, duke mahnitur fansat me disa foto të cilat përvec bukurise femerore, janë të gërshetuara edhe me bukurinë e luleve dhe natyrës.

Fotos të postuar nga Anxhela i është bashkangjitur shkrimi ”Mother Nature”

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face