Këngëtarja Anxhela Peristeri ka triumfuar duke rrëmbyer çmimin “Best Female Voice” në edicionin e 19-të të Kënga Magjike. Peristeri është pëlqyyer shumë për interpretimin, këngën dhe zërin e saj. Ende nuk ka përfunduar nata finale e festivalit të musikës Kënga Magjike, megjithatë fiton ose jo kupën, Anxhela e rrëmbeu një çmim.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face