Anxhelina Hadergjonaj ka ditëlindjen dhe shkëlqen si një yll i vërtetë. E veshur me një peliçe të bardhë dhe e bukur si engjëll Anxhelina feston në Nju Jork ditëlindjen e saj ku shihet e ulur në një restorant. Anxhelina beson në Zot. Pikërisht për ditën e saj të shenjtë ajo nuk harron ti jetë mirënjohëse Zotit dhe ti falenderohet atij për njerëzit e mrekullueshëm që ai i ka dhuruar ti ketë pranë në jetën e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Sigurisht që komentet dhe urimet në Instagramin e Anxhelinës nuk kanë munguar nga fansat dhe dashamirësit e saj. Mulliri.al të uron të bëhesh edhe 100 vjeç

- SPONSOR -Smiley face