Anxhelina Hadërgjonaj ka bërë dy tatuazhe në këmbët e saj.

Foto që ka postuar duket si e shkëputur nga një film western, detajet dhe ngjyat janë në harmoni.

- SPONSOR -Smiley face

Anxhelina i ka bërë kurioz fansat për figurat që ka pikturuar në trup. Mbetet për tu parë…

- SPONSOR -Smiley face